Uprawnienia na wózki widłowe

igorsoft
Posty: 34
Rejestracja: 04 lut 2019, 9:10
Kontaktowanie:

Uprawnienia na wózki widłowe

Post autor: igorsoft » 25 lut 2019, 12:52

Cześć!

Czy słyszeliście coś na temat ustawy, która mówi, że należy przeprowadzić w szkole państwowej kursy na wózki widłowe? Mojemu koledze z Wrocławia, który ma gospodarstwo i takie uprawnienia zdawał w szkole zabrali. Nie wiem czego się spodziewać i kogo to obowiązuje. Czy ci którzy zdawali uprawnienia w takiej firmie jak ta http://www.idealbhp.pl/ mogą je zatrzymać, czy to jakaś ściema?

otylla
Posty: 107
Rejestracja: 27 lis 2017, 20:30
Kontaktowanie:

Re: Uprawnienia na wózki widłowe

Post autor: otylla » 14 mar 2019, 20:55

Jeśli taka osoba jest dopuszczona do egzaminu to znaczy, że zrobiła kurs w odpowiednim miejscu i jest on honorowany. Nie ma możliwości by zdać egzamin i po jakimś czasie stracić uprawnienia. U nas we Wrocławiu w kilku miejscach można przejść taki kurs. Między innymi firma GIZO jest certyfikowanym ośrodkiem szkolenia osób obsługujących i konserwujących urządzenia transportu bliskiego, pozytywnie ocenionym przez Jednostkę Certyfikującą Osoby UDT-CERT. Przygotowują dokładnie do późniejszego egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. O terminach szkoleń można się dowiedzieć ze strony internetowej.

Awatar użytkownika
KowbojBalrog
Posty: 26
Rejestracja: 21 lis 2018, 14:49
Kontaktowanie:

Re: Uprawnienia na wózki widłowe

Post autor: KowbojBalrog » 28 mar 2019, 10:52

Te uprawnienia na wózki widłowe to warto zrobić. Obecnie pełno jest takich ofert dla osób, które mają te uprawnienia na wózki widłowe.
_____________________________________
Prace magisterskie na zamówienie - cena

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości