Wilgoć w domu

WaldekKor
Kontaktowanie:

Re: Wilgoć w domu

Post autor: WaldekKor » 13 mar 2019, 14:31

Oj, ja to miałem wielki problem z wilgocią u mnie w domu. Niestety bardzo długo nie potrafiłem sobie poradzić z tym problemem, ale w końcu siostra poleciła mi spróbować pochłaniacz wilgoci HumisStop. Na początku byłem do tego dość sceptycznie nastawiony, ale to rzeczywiście działa. Nie wiem czy ktoś z Was korzysta z tego? :)

Grzesia
Kontaktowanie:

Post autor: Grzesia » 17 maja 2019, 14:24

Ja również miałam duży problem z wilgotnymi ścianami oraz podłogami. Dom, który kupiłam był bardzo stary i trzeba było w niego sporo zainwestować. Zaczęłam oczywiście od usuwania przyczyn wilgoci. Uszczelnianie rys było pierwszą usługą z jakiej skorzystałam. Warto jest również osuszyć wilgotne ściany po tym zabiegu.

Devil93
Kontaktowanie:

Post autor: Devil93 » 21 maja 2019, 8:59

Jeśli wilgoć w domu występuje, to bezwzględnie należy zainwestować pieniądze w osuszanie i ocieplenie budynku. Jeśli dzieje się tak w lokalu mieszkalnym w bloku, to należy od dewelopera czy sprzedawcy dociekać naprawy i wyjaśnienia sytuacji. No, a takie osuszanie www.lakus.com.pl to wtedy oni powinni pokrywać, nie wy. Odgrzybianie także.

ODPOWIEDZ