Znaleziono 117 wyników

autor: ryjowka
22 sie 2019, 4:40
Forum: Inne tematy
Temat: Jakie sporty uprawiacie?
Odpowiedzi: 207
Odsłony: 32584

Re: Jakie sporty uprawiacie?

Ja w tym roku nareszcie zdecydowałam się spróbować jazdy na snowboardzie. Na nartach jeździłam kilka razy, ale jakoś do końca mnie to nie wciągnęło. Wybieram sobie właśnie nową deskę na https://www.dobrazima.pl/snowboard/deski-snowbordowe i zimą chcę skoczyć gdzieś w Polsce wziąć kilka lekcji na poc...
autor: ryjowka
14 sie 2019, 9:45
Forum: Inne tematy
Temat: Pomysł na wieczór kawalerski?
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 1179

Re: Pomysł na wieczór kawalerski?

Na kawalerski czy panieński kupuje się też czasami jakieś prezenty z przymrużeniem oka. Na przykład jakieś gadżety erotyczne. Przyjaciółce na panieński kupiliśmy smycz erotyczną tak z podtekstem żeby przyszłego męża krótko trzymała.
autor: ryjowka
14 sie 2019, 9:41
Forum: Inne tematy
Temat: Kompletujemy sprzęt do gastronomii - jakieś propozycje?
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 1565

Re: Kompletujemy sprzęt do gastronomii - jakieś propozycje?

Jeśli urządzasz łazienkę dla klientów to może Ci się przydać oferta dozowników do mydła: https://www.ole.pl/category/dozowniki-mydla W takiej łazience może się przydać też suszarka do rąk.
autor: ryjowka
14 sie 2019, 9:36
Forum: Inne tematy
Temat: Dotacje unijne
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 568

Re: Dotacje unijne

Ja jestem zainteresowana dotacją na postawienie takiej hali inwentarskiej https://www.frisomat.pl/seria-pro/hale- ... entarskie/ Chodzi o jej postawienie na terenie gospodarstwa rolnego. Orientuje się ktoś czy można na to otrzymać jakieś wsparcie?
autor: ryjowka
14 sie 2019, 9:24
Forum: Inne tematy
Temat: brak ochoty na seks
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 236

Re: brak ochoty na seks

Zawsze można też spróbować czegoś nowego w łóżku. Porozmawiaj z partnerką co Was kręci i czego byście chcieli wypróbować. Jeśli padnie na jakieś gadżety erotyczne to możesz ich poszukać na https://n69.pl/
autor: ryjowka
14 sie 2019, 9:23
Forum: Inne tematy
Temat: Dobry kask na rower
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 662

Re: Dobry kask na rower

Do bezpiecznej jazdy na rowerze zdecydowanie mogą przydać się też takie odblaski https://odblaski24.com.pl/blog/odblaski-na-rower Są ważne w szczególności gdy chcesz dużo jeździć po szosach z ruchem samochodowym.
autor: ryjowka
14 sie 2019, 9:13
Forum: Inne tematy
Temat: Eleganckie meble
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 1118

Re: Eleganckie meble

My kończymy właśnie generalny remont przedpokoju i nową szafkę na buty zamawialiśmy ze sklepu meblowego https://vivaldimeble.pl/35-szafki-na-buty Możesz rzucić okiem czy coś na tej stronie Ci się spodoba bo meble mają naprawdę dobrej jakości.
autor: ryjowka
30 lip 2019, 11:09
Forum: Inne tematy
Temat: W jakie urządzenia wyposażyć warsztat samochodowy?
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 2256

Re: W jakie urządzenia wyposażyć warsztat samochodowy?

Na pewno podnośnik samochodowy wiele ułatwia w warsztacie. Stosunkowo niewiele miejsca zajmują takie podnośniki dwukolumnowe: https://mastwell.pl/kategoria-produktu/ ... kolumnowe/ A jeżeli masz duży warsztat możesz pomyśleć nawet o czterokolumnowym.
autor: ryjowka
22 lip 2019, 9:03
Forum: Inne tematy
Temat: Nowe książki
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 6841

Re: Nowe książki

Znalazłam stronę, na której jest wielki wybór podręczników jest to można książka, któraś z tych, które tutaj występują? Podręczniki do religii, do różnych rodzajów szkół (szkoła podstawowa, przedszkole, szkoły średnie) dostępne są na stronie tej internetowej księgarni: https://www.swietywojciech.pl...
autor: ryjowka
18 lip 2019, 9:15
Forum: Inne tematy
Temat: Jakie sporty uprawiacie?
Odpowiedzi: 207
Odsłony: 32584

Re: Jakie sporty uprawiacie?

Ja od kilku lat jeżdżę na snowboardzie i strasznie się w to wkręciłam. Kiedyś jeździłam na nartach ale snowboard dużo bardziej mi się spodobał. Dotąd wypożyczałam deskę, ale na najbliższą zimę kupię sobie chyba w końcu swoją. Mam już nawet upatrzony jeden model na https://www.dobrazima.pl/snowboard/...