Znaleziono 147 wyników

autor: ryjowka
08 maja 2019, 7:21
Forum: Inne tematy
Temat: Szkoła Twojego dziecka
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 951

Re: Szkoła Twojego dziecka

Jeżeli chodzi o szkołę to polecam Ci sie zainteresować również podręcznikami na tej stronie Znajdziesz tutaj bardzo dużo Ciekawych ofert które z pewnością bardzo Ci sie spodobają. Warto sie rozejrzeć włąsnie tutaj. Podręczniki do religii dla szkoły podstawowej możesz znaleźć na stronie księgarni ka...
autor: ryjowka
16 kwie 2019, 6:30
Forum: Inne tematy
Temat: Tranzystory bipolarne - gdzie kupić?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 137

Re: Tranzystory bipolarne - gdzie kupić?

Nieco inną specjalistyczną elektronikę, a konkretnie różne podzespoły do automatyki przemysłowej możecie znaleźć na tej stronie. Ta firma jest jednym z największych dystrybutorów tego rodzaju komponentów.
autor: ryjowka
12 kwie 2019, 8:38
Forum: Inne tematy
Temat: Sklep z częściami mechanicznymi
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 3514

Re: Sklep z częściami mechanicznymi

A części dla przemysłu, konkretnie tak zwaną automatykę przemysłową możecie znaleźć na stronie www tej firmy. Jest to jeden z najstarszych dystrybutorów automatyki przemysłowej w Polsce.
autor: ryjowka
12 kwie 2019, 8:36
Forum: Inne tematy
Temat: Cięcie metalu
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 1454

Re: Cięcie metalu

Co do cięcia innych materiałów to na stronie internetowej https://plasticexpress.pl/ możesz zamawiać wycinanie z plexi. Dostępne są oczywiście różne grubości i rodzaje płyt plexi, a wycinać można różne kształty, litery itd.
autor: ryjowka
12 kwie 2019, 8:33
Forum: Inne tematy
Temat: Prezent
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 194

Re: Prezent

Takim powiedzmy "babskim" prezentem ale z serii tych praktycznych może być też zestaw do robienia manicure hybrydowego. Mając taki zestaw nie trzeba iść do kosmetyczki żeby zrobić sobie hybrydy. A jak jeszcze nie słyszeliście o tego rodzaju lakierach do paznokci to polecam lekturę http://www.vitalog...
autor: ryjowka
11 kwie 2019, 10:10
Forum: Inne tematy
Temat: Jaki prezent dla taty?
Odpowiedzi: 65
Odsłony: 8593

Re: Jaki prezent dla taty?

My z bratem kupiliśmy dla taty taką naprawdę porządną i mocną latarkę. Znaleźliśmy ją na stronie https://www.elatarka.pl/oswietlenie-cam ... /bateryjne Ojciec często chodzi wieczorem na spacery z psem, a że mieszkamy poza miastem to myślę, że mu się przyda.
autor: ryjowka
11 kwie 2019, 10:02
Forum: Inne tematy
Temat: Jak umeblować mieszkanie?
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 1438

Re: Jak umeblować mieszkanie?

Jeżeli szukasz też nowych mebli do przedpokoju to na stronie sklepu https://vivaldimeble.pl/35-szafki-na-buty znalazłam szafki na buty, które mi się spodobały. Proste ale bardzo ładne i wyglądają na funkcjonalne.
autor: ryjowka
11 kwie 2019, 10:00
Forum: Inne tematy
Temat: Zostać rolnikiem
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 1219

Re: Zostać rolnikiem

Na polskich gospodarstwa rolnych powstają też coraz częściej takie nowoczesne hale rolnicze: https://www.frisomat.pl/seria-pro/hale-rolnicze/ zamiast starych budynków gospodarczych. To chyba też znak tego, że branża rolnicza się w Polsce rozwija.
autor: ryjowka
11 kwie 2019, 9:59
Forum: Inne tematy
Temat: Sklep dla prawdziwej kobiety
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 542

Re: Sklep dla prawdziwej kobiety

A jeśli lubicie sobie malować paznokcie i szukacie dobrych, sprawdzonych lakierów to na pewno możecie przetestować hybrydy od Semilac: https://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydowe Zresztą wystarczy zobaczyć oceny tych lakierów na różnych, dużych portalach kosmetycznych.
autor: ryjowka
11 kwie 2019, 9:56
Forum: Inne tematy
Temat: Pomysły na ciekawy ogród.
Odpowiedzi: 73
Odsłony: 1923

Re: Pomysły na ciekawy ogród.

W ogrodzie warto też zadbać o praktyczne detale, które zaoszczędzą nam pracy i pomogą w utrzymaniu porządku. Jedną z takich rzeczy może być montaż obrzeży trawnikowych, dzięki którym trawnik będzie miał dokładnie taki kształt jak chcemy. A taki system obrzeży trawnikowych wygląda na przykład tak: ht...